plocha 120m²

pre 6 hostí

lôžok 5

Chata Johan s terasou, relax a aktívny oddych v srdci Liptova

Chata Johan s terasou je tou pravou voľbou pre vás. Komfortné ubytovanie pre 6 osôb v krásnej prírode Liptova, v blízkosti dediny Malatíny. Chata Johan s terasou je vybavená moderným zariadením a krásnym dreveným nábytkom, ktorý dotvára útulnú atmosféru. Každá chata pozostáva z troch spální, jedálne, obývačky a dvoch kúpeľní a toaletou. Súčasťou vybavenia je aj kuchyňa s vlastným kuchynským riadom, takže si môžete bez problémov pripraviť domáce jedlo. V obývačke sa nachádza TV a pohovka, krb ktorý dodá vašej dovolenke útulnú atmosféru.

Vďaka svojej polohe a vybaveniu je chata Johan s terasou ideálnym miestom pre rodiny s deťmi a skupiny priateľov, ktorí hľadajú oddych v prírode a chcú zažiť výnimočnú atmosféru Liptova. Sojka resort ponúka aj množstvo ďalších aktivít pre celú rodinu, ako je napríklad detské ihrisko, bazén, sauna, gril a ohnisko. V areáli resortu sa nachádza reštaurácia a bar, takže budete mať všetko na dosah ruky.

Užite si pokojnú atmosféru chata Johan s terasou a zároveň objavte všetky poklady, ktoré Liptov ponúka. Či už preferujete turistiku, cyklistiku, lyžovanie, vodné športy, alebo len relax v lone prírody, v Liptove si každý nájde to svoje.

Voľný čas v okolí Sojka resort

Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt v chate Johan s terasou už dnes!

  • Řaňajky pri tomto type ubytovania si môžete dokúpiť ako doplnkovú služby pri vytváranií rezervácie alebo počas pobytu.

  • Parkovanie zdarma

  • Vonkajší bazén v letnej sezóne

  • Wifi zdarma

  • Kuchyňa

  • Krb

Check-in je štandardne po 15:00. Check-out je pri hotelových izbách a apartmánoch do 11:00 a pri chatách do 10:00.

Pri check-ine potrebujeme doklady od všetkých dospelých osôb, ktoré sa u nás ubytujú.

Storno podmienky závisia od sezóny a termínu rezervácie. Konkrétne podmienky nájdete v rezervačnom systéme pri konkrétnom type ubytovania. Rezervačný systém označuje podmienky symbolom „i“.

Pre potrebné zmeny kontaktujte recepciu. Kontaktné údaje nájdete na našej webovej stránke.

Áno, v našom resorte radi privítame aj vašich domácich miláčikov za extra doplatok.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Pozrite si všetky ostatné typy ubytovania a termíny v Sojka resort.

Chata Johan

plocha 120m²

pre 6 hostí

lôžok 5

Chata Johan

plocha 120m²

pre 6 hostí

lôžok 5