plocha 27m²

pre 4 hostí

lôžok 3

Ideálne ubytovanie pre Vašu rodinu v krásnom prostredí Liptova

Pohodlné ubytovanie v rodinnej izbe Comfort, umiestnené v samostatných budovách v hlavnej časti nášho resortu. Vďaka tomuto usporiadaniu má každá rodina dostatok súkromia a deti sa môžu bezpečne hrať v okolí.

Rodinná izba Comfort v Sojka resort je útulne zariadená v drevenom štýle a ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt celej rodiny. Hotelová izba má jednu spálňu s manželskou posteľou a jednolôžkovou posteľou, kúpeľňu a toaletou. Súčasťou pobytu sú raňajky formou bohatých bufetových stolov a neobmedzený vstup do bazéna a detského bazéna, kde sa Vaše deti zabavia na celé hodiny. Detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie.

Pohodlie a súkromie. Samostatné budovy pre každú rodinu zaručia nerušený pobyt. Drevený štýl zariadenia vytvára príjemnú a útulnú atmosféru. Bezpečné ihrisko v okolí budov a detský bazén zabavia Vaše deti na celé hodiny. Raňajky a neobmedzený vstup do bazénov sú zahrnuté v cene pobytu.

Liptov ponúka širokú škálu aktivít pre celú rodinu, od turistiky a cyklistiky cez lyžovanie a snowboarding až po návštevu aquaparku Tatralandia. Rezervujte si svoju rodinnú dovolenku v rodinnej izbe Comfort v Sojka Resort Liptov už dnes a užite si nezabudnuteľný pobyt v nádhernom prostredí Liptova!

Voľný čas v okolí Sojka resort

Sojka resort na Liptove – vaša rodinná dovolenka.

  • Raňajky

  • Parkovanie zdarma

  • Bazén a detský bazén

  • Wifi zdarma

Check-in je štandardne po 15:00. Check-out je pri hotelových izbách a apartmánoch do 11:00 a pri chatách do 10:00.

Pri check-ine potrebujeme doklady od všetkých dospelých osôb, ktoré sa u nás ubytujú.

Storno podmienky závisia od sezóny a termínu rezervácie. Konkrétne podmienky nájdete v rezervačnom systéme pri konkrétnom type ubytovania. Rezervačný systém označuje podmienky symbolom „i“.

Pre potrebné zmeny kontaktujte recepciu. Kontaktné údaje nájdete na našej webovej stránke.

Áno, v našom resorte radi privítame aj vašich domácich miláčikov za extra doplatok.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Pozrite si všetky ostatné typy ubytovania a termíny v Sojka resort.

Rodinná izba Comfort

plocha 27m²

pre 4 hostí

lôžok 3

Rodinná izba Comfort

plocha 27m²

pre 4 hostí

lôžok 3