Teambuilding na Liptove je tým pravým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú únik od pracovného zhonu a zároveň by si chceli spolu s kolegami užiť poriadny kus zábavy, hier, športu a relaxu. Priamo v areáli nájdete mnoho možností pre firemné hry. V prípade, že sa vydáte spoznať liptovský región, odporučíme vám program podľa vašich preferencií, ktorý určite naplní vaše očakávania.

Sojka resort Vám ponúka jedinečné ubytovanie podľa Vašich preferencií. Vybrať si môžete z ubytovania v hoteli, apartmánoch a v dreveniciach. Súčasťou sojka resortu je aj kemping pre karavany.

Muž a žena v priesvitnej guli prechádzajúci sa po vode. Vhodná aktivita pre teambuilding.

Aquazorbing

Aquazorbing vám ponúka jedinečný zážitok – prechádzku po hladine vody v priehľadnej guli. Túto aktivitu si užijete v suchu a vo svojej bubline. Užite si 30 minút čistej zábavy v objatí vodnej gule. Pre firemné akcie a teambuilding môžeme čas skrátiť na 5 – 10 minút, aby si každý mohol vyskúšať tento zážitok. Skvelý spôsob, ako zažiť niečo nové!

Jazda na štvorkolkách v prírode Liptova. Vhodná aktivita pre teambuilding.

Jazda na štvorkolkách

Hľadáte originálny teambuilding pre váš kolektív? Jazda na štvorkolkách je ideálna voľba! V lete aj v zime si užijete adrenalín a krásne prostredie. Jazda je jednoduchá aj pre začiatočníkov. Vyberiete si jazdu sami alebo v skupine. Preveríte si jazdecké schopnosti, koordináciu a tímového ducha. Zabavte sa, odreagujte sa od práce a utužte medziľudské vzťahy!

Kolegovia hrajú futbal v priesvitnej nafuknutej plastovej guli. Zorbing futbal. Vhodná aktivita pre teambuilding.

Zorbing futbal

Užite si s kolegami nezabudnuteľný deň plný zábavy a posilnite tímového ducha. V nafukovacej guli sa pustíte do bláznivých hier a prekážkových dráh. Behajte, skákajte, gúľajte sa a vzájomne sa narážajte bez obáv z pádu. Vhodná pre každého, bez ohľadu na kondíciu. Spoznajte sa lepšie a zažite kopu zábavy!

Tým kolegov sa raduje z výhry v painballe. Vhodná aktivita pre teambuilding alebo rodinné dni.

Paintball

Stratégia. Dynamika. Adrenalín. Zábava a rozvoj tímových zručností v jednom. Prekonajte súperov v napínavom súboji! Nie je to len o strieľaní! Plánujte, reagujte a spolupracujte. Precvičte si kondíciu, pohotovosť a šikovnosť. Naučte sa komunikovať a koordinovať kroky. Silnejšie vzťahy, odbúranie bariér, skvelá atmosféra.

Cyklista sa obzerá z vrchu kopca na okolie Liptova v blízkosti Sojka resortu

E-bikom po Liptove

Rozsiahla sieť cyklistických trás pre trekové a horské bicykle uspokojí skúsených aj začínajúcich jazdcov. Ochotný personál vám poradí s výberom trás priamo z rezortu. Vlastný bicykel si môžete priniesť alebo si ho pohodlne vypožičať na recepcii.

Mladá žena strieľa z luku na terč. Vhodná aktivita pre teambuilding.

Lukostreľba

Lukostreľba pre nezabudnuteľný teambuilding je tu pre vás! Posilní súdržnosť vášho tímu a prinesie kopu zábavy. Prečo lukostreľba? Ponúka širokú škálu aktivít – od streľby na terč až po preteky. Osvojte si správnu techniku streľby a zažite zábavu zo lukostreľby. Inštruktori zaistia bezpečnosť a zábavu počas celého dňa.

Konštrukcia a tri nezávislé kruhy, ktoré sa otáčajú v rôznych smeroch. Vhodná aktivita pre teambuilding.

Aerotrim

Zažite fascinujúci stav beztiaže a posuňte hranice vášho tímu s Aerotrimom! Tento jedinečný trenažér, určený pre letcov a kozmonautov, vám umožní preveriť koordináciu, spoluprácu a komunikačné zručnosti v netradičnom prostredí. Prekonajte bariéry a dosiahnite spoločné ciele s pomocou skúsených inštruktorov.

Bludisko pre dospelých

Bludisko

Prekonajte s kolegami obrovské bludisko a otestujte si logiku, orientáciu a tímovú prácu. Čaká na vás 100 miestností, strategické myslenie a hľadanie východiska. Ideálne pre rôzne tímy, posilní to komunikáciu a koordináciu. Spolupracujte a nájdite skryté písmenká pre výsledný slogan!

Mladá žena má na hlave nasadené okuliare ktoré simulujú ako to vyzerá je človek pod vplyvom alkoholu. Vhodná aktivita pre teambuilding.

Okuliare opitosti

Tieto okuliare vám umožnia zažiť svet z perspektívy opitého človeka. Nasadením okuliarov si vyskúšate, aké náročné je prechádzať pomedzi kuželky, zdvíhať predmety, či prekonávať prekážky. Okrem zábavy si tak uvedomíte riziká alkoholu za volantom a posilníte zodpovednosť v tíme. Spoznajte svoje limity.

Mladá žena lezie po lezeckej stene. Vhodná aktivita pre teambuilding.

Konštrukčná lezecká stena

Lezenie na stene je ideálna voľba! Vyskúšajte si 7 metrov vysokú lezeckú stenu bez previsov, vhodnú pre úplných začiatočníkov aj skúsených lezcov. Užite si voľné lezenie s adrenalínom a výhľadom, alebo sa pustite do výzvy a zmerajte si sily v lezení na čas. Naši inštruktori vám zaistia bezpečnosť a úspešný zážitok.

Mladý muži spoločne pília kus dreva. Vhodná aktivita pre teambuilding.

Alpské disciplíny

Prekonajte výzvy a zachráňte životy! Pílenie, rúbanie a zatĺkanie klincov preveria silu, koordináciu, zručnosť, sústredenie, trpezlivosť a presnosť vášho tímu. Dokážete synchronizovane pracovať a efektívne komunikovať pod tlakom? Každý člen má dôležitú úlohu v tomto napínavom teambuildingu!