plocha 16m²

pre 2 hostí

lôžok 1

Hotelová izba Štandart, váš útulný domov v srdci Liptova

Hotelová izba Štandard v Sojka resort je tou správnou voľbou pre vás! Táto menšia, no útulne zariadená izba ponúka všetko, čo potrebujete pre dokonalý pobyt v našom krásnom regióne. Izba Štandard je ideálna pre páry, ktorí si chcú vychutnať romantický pobyt, ale aj pre rodiny s malým dieťaťom. V izbe sa nachádza manželská posteľ a na požiadanie vám radi prichystáme aj detskú postieľku. Nie je síce možnosť prístelky, ale izba je dostatočne priestranná, aby sa tu pohodlne cítili aj traja.

Hotelová izba Štandard je vybavená všetkým komfortom, ktorý by ste od moderného ubytovania očakávali. Nájdete tu pohodlnú posteľ, vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom, LCD televízor, Wi-Fi pripojenie. Cena ubytovania izbe Štandard zahŕňa raňajky formou bufetových stolov a neobmedzený vstup do bazéna a detského bazéna.

Sojka resort sa nachádza v blízkosti liptovskej obci Malatíny, len kúsok od aquaparku Tatralandia a Liptovskej Mary. Okrem komfortu ubytovania vám okolie Sojka resortu ponúkajú aj mnoho aktivít kde môžete stráviť voľný čas podľa vašich predstáv. Môžete sa vydať na turistiku, cyklistiku, rafting, navštíviť aquapark Tatralandia, Bešeňové kúpele, Vlkolínec a alebo iné z ďalších aktivít v okolí.

Voľný čas v okolí Sojka resort

Rezervujte si pobyt v hotelovej izbe Štandard už dnes a užite si nezabudnuteľnú dovolenku v srdci Liptova!

  • Raňajky

  • Parkovanie zdarma

  • Bazén a detský bazén

  • Wifi zdarma

Check-in je štandardne po 15:00. Check-out je pri hotelových izbách a apartmánoch do 11:00 a pri chatách do 10:00.

Pri check-ine potrebujeme doklady od všetkých dospelých osôb, ktoré sa u nás ubytujú.

Storno podmienky závisia od sezóny a termínu rezervácie. Konkrétne podmienky nájdete v rezervačnom systéme pri konkrétnom type ubytovania. Rezervačný systém označuje podmienky symbolom „i“.

Pre potrebné zmeny kontaktujte recepciu. Kontaktné údaje nájdete na našej webovej stránke.

Áno, v našom resorte radi privítame aj vašich domácich miláčikov za extra doplatok.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Pozrite si všetky ostatné typy ubytovania a termíny v Sojka resort.

Izba Štandard

plocha 16m²

pre 2 hostí

lôžok 1

Izba Štandard

plocha 16m²

pre 2 hostí

lôžok 1