plocha 120m²

pre 7 hostí

lôžok 5

Chata Sojka Plus, komfortné súkromie a relax v srdci Liptova

Ponúkame vám komfortné chaty Sojka plus, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších klientov. Chaty Sojka Plus sú skvelým východiskovým bodom pre aktívny oddych v prekrásnom liptovskom prostredí. Nájdete tu množstvo príležitostí na turistiku, cyklistiku, lyžovanie, vodné športy či spoznávanie historických a kultúrnych pamiatok.

Chaty Sojka Plus sú plne vybavené chaty pre 7 osôb. Každá chata Sojka Plus pozostáva z troch spální, jedálne, obývačky a dvoch kúpeľní. Súčasťou vybavenia je aj kuchyňa s vlastným kuchynským riadom, takže si môžete bez problémov pripraviť domáce jedlo. V obývačke sa nachádza TV a pohovka, krb ktorý dodá vašej dovolenke útulnú atmosféru.

Areál Sojka resort ponúka aj množstvo ďalších aktivít pre celú rodinu. K dispozícii je vonkajší bazén, detské ihrisko a terasu, ktorá je ideálnym miestom na grilovanie a posedenie s priateľmi.

Sojka resort je miestom pre tých, ktorí túžia po oddychu v krásnej prírode a zároveň chcú mať k dispozícii množstvo možností na zábavu a aktivity. Rezervujte si ubytovanie v chatách Sojka Plus už dnes a zažite nezabudnuteľnú dovolenku v Liptove!

  • Řaňajky pri tomto type ubytovania si môžete dokúpiť ako doplnkovú služby pri vytváranií rezervácie alebo počas pobytu.

  • Parkovanie zdarma

  • Vonkajší bazén v letnej sezóne

  • Wifi zdarma

  • Kuchyňa

  • Krb

Check-in je štandardne po 15:00. Check-out je pri hotelových izbách a apartmánoch do 11:00 a pri chatách do 10:00.

Pri check-ine potrebujeme doklady od všetkých dospelých osôb, ktoré sa u nás ubytujú.

Storno podmienky závisia od sezóny a termínu rezervácie. Konkrétne podmienky nájdete v rezervačnom systéme pri konkrétnom type ubytovania. Rezervačný systém označuje podmienky symbolom „i“.

Pre potrebné zmeny kontaktujte recepciu. Kontaktné údaje nájdete na našej webovej stránke.

Áno, v našom resorte radi privítame aj vašich domácich miláčikov za extra doplatok.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Pozrite si všetky ostatné typy ubytovania a termíny v Sojka resort.

Chata Sojka Plus

plocha 120m²

pre 7 hostí

lôžok 5

Chata Sojka Plus

plocha 120m²

pre 7 hostí

lôžok 5