Relax a oddych v Liptove pre celú rodinu

Hľadáte ideálne miesto na relax a oddych v krásnom prostredí Liptova? Sojka resort v Malatinách je tou pravou voľbou pre celú rodinu!

Náš rezort, ukrytý v tichu dedinky Malatíny, ponúka komfortné ubytovanie v chatách a hoteli, umiestnených v upravenej záhrade. V Sojka resort máte všetko dostupné pešo, takže si môžete naplno užiť pokoj a pohodu liptovskej prírody.

Sojka resort nie je len hotel, ale aj miesto, kde sa naozaj odpočiniete a cítite sa ako doma. Sme „baby friendly“ a pre vaše deti máme pripravené rôzne aktivity, aby sa u nás stále zabávali.

Okolie Sojka resortu. Prostredie Liptova. V pozadí sa nachádza jazero Lipstovská Mara a pohorie Tatier.
Rodina Vanfleteren. Majitelia Sojka resortu.

Rodina Vanfleteren vás víta
na Liptove

„Po strávení dovolenky v Malatínach budete vedieť, čo vám Slovensko môže ponúknuť.”

Všetko sa to začalo v roku 2003, keď Belgičan Gerdi prišiel na Liptov a hneď na prvý pohľad sa do tohto regiónu zamiloval. Povedal si, že tú krásu musí ukázať aj iným, najmä svojim krajanom z Belgicka. Netrvalo dlho a rozhodol sa postaviť malý hotel v tichej dedinke Malatíny. Z malého hotela sa postupne stal resort, ktorý v súčasnosti ponúka rôzne typy ubytovania. Hotel, apartmány, chaty, kemping pre karavany so všetkými atrakciami hneď „za rohom“.

Ikona prírody

Nedotknutá príroda

Sojka resort sa nachádza v prekrásnej, ešte nedotknutej prírode Liptova. Región je obklopený najvyššími vrcholmi krajiny, jazerami a stovkami turistických trás.

Ikona rodiny

Vhodné pre rodiny

Náš resort je vyhľadávaný rodinami práve kvôli jeho polohe a možnostiam. V Sojka resorte máte program pre celú rodinu.

Ikona Wifi

Aj u nás ste online

Buďte online aj u nás a zdieľajte svoje zážitky. U nás máte wifi pripojenie zadarmo. Vyžiadajte si heslo na recepcii.

Logo spoločnosti Google

Čo o nás hovoria naši zákazníci