Interiér Retro baru v Sojka resort, Liptov

Vitajte v Retro bare Sojka Resortu

Retro bar je neoddeliteľnou súčasťou Sojka resortu v srdci Liptova. Nájdete nás v malebnej dedinke dreveníc na konci dediny, kde si môžete vychutnať nezabudnuteľnú atmosféru a lahodné osviežujúce nápoje.

Ponúkame široký výber vychladeného čapovaného piva a rôznych alkoholických i nealkoholických nápojov, takže si u nás každý príde na svoje.

Pre najmenších máme k dispozícii vonkajšiu detskú zónu plnú atrakcií, kde sa deti môžu bezstarostne vyšantiť, kým vy si v kľude vychutnáte svoj drink a užijete si príjemné posedenie s rodinou a priateľmi.

Retro bar Sojka resort je ideálnym miestom na oddych po náročnom dni plnom turistiky, cyklistiky alebo lyžovania v okolí. Vychutnajte si príjemnú atmosféru, lahodné nápoje a nezabudnuteľný zážitok v srdci Liptova.

Uhaste smäd v Retro bare s priateľmi alebo rodinou

Po náročnom dni na horách alebo po prechádzke malebnou Liptovskou krajinou si oddýchnite v našom útulnom retro bare Sojka Resort. Pohodlne sa usaďte v príjemnom prostredí s retro nádychom, vychutnajte si svoj obľúbený nápoj a nechajte sa unášať príjemnou atmosférou.

Ponúkame široký výber kvalitných pív, lahodných vín a prémiových destilátov, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších gurmánov. Náš priateľský majiteľ Karol vám s úsmevom na tvári poradí s výberom nápoja a postará sa o to, aby ste sa u nás cítili ako doma.

Retro bar Sojka Resort je ideálnym miestom na stretnutia s priateľmi, na romantický večer vo dvojici alebo na oddych po náročnom dni.

Výčap v Retro bare Sojka resort, Liptov

Taktiež môžete navštíviť našu reštauráciu