Hľadáte ideálne miesto na strávenie nezabudnuteľných rodinných dní s kolegami a ich blízkymi? Sojka resort vám ponúka širokú škálu možností, ako si užiť kvalitný čas plný zábavy a oddychu.

Firemné rodinné dni sú skvelou príležitosťou na posilnenie tímového ducha, budovanie medziľudských vzťahov a vytvorenie trvalých spomienok. V Sojka resort vám radi pomôžeme s plánovaním a organizáciou týchto dní presne podľa vašich predstáv.

Ponúkame rôzne aktivity pre deti aj dospelých, od adrenalínových športov cez relaxačné procedúry až po spoločné hry a zábavu. U nás si každý nájde to svoje a odíde s úsmevom na tvári.

Neváhajte nás kontaktovať a dozviete sa viac o tom, ako vám môžeme pomôcť usporiadať nezabudnuteľné rodinné dni pre vašich kolegov a ich rodiny.

Deti pijú vodu na futbalovom ihrisku po zápase cez rodinné dni v Sojke.

Športový deň

Spojte sa s kolegami a ich rodinami na Deň rodiny plný športových hier a zábavy! Pripravte sa na turnaje v rôznych loptových hrách, vyskúšajte si lukostreľbu a užite si oddych v krásnom prostredí nášho areálu alebo multifunkčného ihriska. Pre víťazné tímy máme pripravené medaily a pre všetkých úžasnú príležitosť na budovanie vzťahov a spoznávanie sa v neformálnej atmosfére.

Deti si užívajú párty s maskotmi a rodinné dni v Sojka resort

Detská party s maskotmi

Prežite nezabudnuteľné chvíle s vašimi najbližšími v krásnom prostredí Liptova! Ponúkame vám jedinečný zážitok v podobe detskej párty s maskotmi, ktorá zaručene rozžiari úsmevy na tvárach vašich detí. Vyberte si z našej širokej ponuky maskotov a ponorte sa do rozprávkového sveta hier, zábavy a animácie. Naši skúsení animátori sa postarajú o to, aby sa vaše deti nenudili ani na chvíľu.

Deti stoja za mapou pre hru hľadanie pokaldu v Sojke.

Hľadanie pokladu

Získajte na recepcii mapu s vyznačenými pokladmi. Vytvorte si vlastnú dobrodružnú cestu a vydajte sa hľadať skryté poklady. Po nájdení všetkých pokladov pozbierajte písmenká a vylúštite tajničku. Účastník, ktorý ako prvý nájde všetky poklady, pozbiera písmenká a vylúšti tajničku, vyhráva malý darček a titul „Dobrodruh Sojky“.

Tým kolegov sa raduje z výhry v painballe. Vhodná aktivita pre teambuilding alebo rodinné dni.

Paintball

Paintball na Liptove ponúka jedinečnú príležitosť pre aktívne strávený čas s rodinou a priateľmi. Vychutnajte si strategické súboje v krásnom prostredí Liptova, kde si precvičíte fyzickú kondíciu, pohotovosť, šikovnosť a tímového ducha. O zábavu a bezpečnosť sa postará skúsený personál, ktorý vám poskytne všetko potrebné vybavenie a inštruktáž.