Fotka zblízka na pár relaxujúci vo fínskej saune vo wellness v Sojka resort

Wellness v Sojka resort, priestor pre znovuzrodenie

Hľadáte ideálne miesto na oddych a načerpanie energie? Wellness s bazénom v Sojka resort vám ponúka dokonalé relaxačné zážitky pre celú rodinu. Ponorte sa do blahodarného prostredia celoročne otvoreného wellness centra. Po horúcom saunovaní sa schlaďte v osviežujúcej ochladzovacej kadi a nechajte sa hýčkať blahodarnými účinkami striedania teplôt. K dispozícii je aj oddychová miestnosť.

Wellness centrum je otvorené pre osoby staršie ako 16 rokov. Pre zaistenie vášho maximálneho komfortu je nevyhnutná rezervácia wellnessu ešte pred príchodom.

 • Otváracie hodiny
  16:30 – 21:00

Fínska sauna, wellness, Sojka resort, Liptov, relax, oddych

Fínska sauna

 • Teplota: 80-100 °C

 • Vlhkosť: 10-20 %

Silné potenie detoxikuje organizmus, uvoľňuje svaly a kĺby, posilňuje imunitný systém a zlepšuje kvalitu spánku. Fínska sauna je vhodná pre ľudí, ktorí chcú schudnúť a zbaviť sa stresu.

Parná sauna, wellness, Sojka resort, Liptov, relax, oddych

Parná sauna

 • Teplota: 40-50 °C

 • Vlhkosť: 90-100 %

Vlhký horúci vzduch uvoľňuje dýchacie cesty, zmierňuje bolesti a zlepšuje stav pokožky. Parná sauna je vhodná pri respiračných problémoch, na relaxáciu svalov a kĺbov.

Infra sauna, wellness, Sojka resort, Liptov, relax, oddych

Infrasauna

 • Teplota: 30-60 °C

 • Vlhkosť: 20-40 %

Infračervené žiarenie prehrieva telo, zlepšuje prekrvenie, uvoľňuje svaly a kĺby, detoxikuje a posilňuje imunitu. Infrasauna je šetrná a vhodná aj pre ľudí so srdcovo-cievnymi problémami.

Bylinková sauna, wellness, Sojka resort, Liptov, relax, oddych

Bylinková sauna

 • Teplota: 50-60 °C

 • Vlhkosť: 40-50 %

Inhalácia bylinných výparov uvoľňuje dýchacie cesty, upokojuje myseľ a zmierňuje stres. Bylinková sauna je šetrná k organizmu a vhodná aj pre deti a ľudí so srdcovo-cievnymi ochoreniami.

Vodné radovánky v krytých bazénoch pre celú rodinu

Zabudnite na zdĺhavé cesty za vodnými radovánkami! V Sojka Resort v srdci Liptova na vás čaká bazénový raj priamo v areáli. Súčasťou nášho wellness centra sú kryté bazény pre celú rodinu, kde si každý príde na svoje.

Kým dospelí si môžu dopriať relaxačné osvieženie v priestrannom bazéne, pre najmenších je pripravený detský bazén s hĺbkou a teplotou vody prispôsobenou ich potrebám.

A to najlepšie? Ak si rezervujete ubytovanie v Sojka Resort, vstup do bazénov máte zahrnutý v cene. Neváhajte a rezervujte si nezabudnuteľnú dovolenku v Sojka Resort už dnes!

 • Otváracie hodiny
  09:00 – 21:00

Krytý bazén, wellness, Sojka resort, Liptov, relax, oddych, kúpanie, voda
Krytý bazén, wellness, Sojka resort, Liptov, relax, oddych, kúpanie, voda

Bazény

 • Teplota: 26-30 °C

V Sojka resort máte na výber z dvoch bazénov: vnútorný krytý bazén, ktorý je súčasťou wellnessu, alebo odkrytý bazén, ktorý sa nachádza v inej časti resortu, kde si môžete užiť slnečné dni s rodinou a priateľmi na čerstvom vzduchu.

Detský bazén, wellness, Sojka resort, Liptov, relax, oddych, deti, kúpanie, krytý bazén

Detský bazén

 • Teplota: 26-30 °C

Za vodou už nemusíte nikde chodiť. Priamo v areáli je súčasťou wellnessu aj detský bazén. Hĺbka aj teplota vody je primeraná aj pre tých najmenších a tak sa môžu bezpečne vyšantiť.

Vírivka, jacuzzi, wellness, Sojka resort, Liptov, relax, oddych

Vírivka

 • Teplota: 36-38 °C

Obľúbená masážna vírivka skvelo uvoľní celé telo. Účinky kvalitnej vírivky na zdravie všeobecne prináša skutočná hydroterapia. Premasíruje a prekrví chrbát a končatiny a vy sa budete cítiť ako znovuzrodení.

Relaxačné procedúry, masáž, terapia bahnom, bankovanie, maderoterapia, relax, oddych, regenerácia, wellness, Sojka resort, Liptov

Relaxačné procedúry

 • Trvanie: 15-120 min

Nechajte sa hýčkať v našom wellness centre a zbavte sa stresu. Ponúkame širokú škálu relaxačných procedúr, ako sú relaxačné masáže, bankovanie, zábaly, terapia bahnom a ďalšie.

Cenníky wellness a relaxačných procedúr

Cenník relaxačných procedúr
Procedúra Trvanie Cena
Masáž – Klasická, relaxačná, s aromatickými olejmi, hadím jedom, konopným gélom, reflexná masáž chodidiel 25 min/50 min 26€/40€
Relaxačná masáž s lávovými kameňmi 25 min/50 min 28€/42€
Manuálna lymfodrenáž 30 min/60 min/120 min 28€/42€/62€
Masáže pre tehotné ženy 25 min/50 min 26€/40€
Masáže pre deti 15 min/25 min 12€/18€
Terapia bahnom z Mŕtveho mora 60 min 42€
Bankovanie 25 min/50 min 26€/40€
Maderoterapia 50 min 42€
Vstup do wellness pre neubytovaných hostí (od 16 rokov)
Procedúra Trvanie Cena
Wellness a bazén 180 min 25€
Bazén (od 12 rokov) 180 min 9€
Bazén (3-11,99 rokov) 180 min 7€