plocha 23m²

pre 3 hostí

lôžok 2

Rodinná izba s balkónom pre pohodlný pobyt celej rodiny

Sojka resort Vám ponúka komfortné rodinné izby s balkónom v samostatných budovách v hlavnej časti nášho resortu. Vďaka tomuto usporiadaniu má každá rodina dostatok súkromia a deti sa môžu bezpečne hrať v okolí.

Rodinná izba s balkónom v Sojka resort na Liptove je útulne zariadená v drevenom štýle a ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt celej rodiny. Skladá sa z jednej spálne s manželskou posteľou a jednolôžkovou posteľou, kúpeľne s toaletou a balkóna. Súčasťou pobytu sú raňajky formou bohatých bufetových stolov a neobmedzený vstup do bazéna a detského bazéna, kde sa Vaše deti zabavia na celé hodiny. Detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie.

Pohodlie a súkromie. Samostatné budovy pre každú rodinu zaručia nerušený pobyt. Útulná atmosféra. Drevený štýl zariadenia dodáva izbám príjemnú a útulnú atmosféru. Ideálne pre deti. Bezpečné ihrisko v okolí budov a detský bazén zabavia Vaše deti na celé hodiny. Raňajky a neobmedzený vstup do bazénov sú zahrnuté v cene pobytu. Okolie resortu ponúka širokú škálu aktivít pre celú rodinu, od turistiky a cyklistiky cez lyžovanie a snowboarding až po návštevu aquaparku Tatralandia. Navyše, z rodinnej izby s balkónom si môžete vychutnať krásny výhľad na okolitú prírodu.

Voľný čas v okolí Sojka resort

Rezervujte si Vašu rodinnú dovolenku v Sojka resort na Liptove už dnes a užite si nezabudnuteľný pobyt v nádhernom prostredí Liptova!

  • Raňajky

  • Parkovanie zdarma

  • Bazén a detský bazén

  • Wifi zdarma

Check-in je štandardne po 15:00. Check-out je pri hotelových izbách a apartmánoch do 11:00 a pri chatách do 10:00.

Pri check-ine potrebujeme doklady od všetkých dospelých osôb, ktoré sa u nás ubytujú.

Storno podmienky závisia od sezóny a termínu rezervácie. Konkrétne podmienky nájdete v rezervačnom systéme pri konkrétnom type ubytovania. Rezervačný systém označuje podmienky symbolom „i“.

Pre potrebné zmeny kontaktujte recepciu. Kontaktné údaje nájdete na našej webovej stránke.

Áno, v našom resorte radi privítame aj vašich domácich miláčikov za extra doplatok.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Pozrite si všetky ostatné typy ubytovania a termíny v Sojka resort.

Rodinná izba s balkónom

plocha 23m²

pre 3 hostí

lôžok 2

Rodinná izba s balkónom

plocha 23m²

pre 3 hostí

lôžok 2