plocha 23m²

pre 3 hostí

lôžok 2

Rodinná izba v Sojka resort, pre pohodlný pobyt celej rodiny

Rodinná izba sa nachádza v samostatných budovách v hlavnej časti nášho resortu, čo zabezpečuje dostatok súkromia pre každú rodinu a bezpečné miesto na hranie pre deti.

Rodinná izba v hoteli Sojka resort je útulne zariadená v drevenom štýle a má všetko, čo potrebujete na pohodlný pobyt celej rodiny. Pozostáva z jednej spálne s manželskou posteľou a jednolôžkovou posteľou, kúpeľňou a toaletou. Ak budete potrebovať detskú postieľku, stačí ju požiadať. Počas vášho pobytu môžete vychutnať chutné raňajky z bohatého bufetového stola a neobmedzený vstup do bazéna a detského bazéna, kde sa Vaše deti môžu zabávať hodiny.

Pohodlie a súkromie v samostatných budovách pre každú rodinu, čo zaručuje nerušený pobyt. Okrem toho, drevený štýl zariadenia dodáva izbám príjemnú a útulnú atmosféru. Naše rodinné izby sú ideálne pre deti, s bezpečným ihriskom a detským bazénom v blízkosti budov. Raňajky a neobmedzený vstup do bazénov sú zahrnuté v cene pobytu!

Liptov ponúka širokú škálu aktivít pre celú rodinu, od turistiky a cyklistiky cez lyžovanie a snowboarding až po návštevu aquaparku Tatralandia. Preto neváhajte a rezervujte si svoju rodinnú dovolenku v hoteli Sojka resort na Liptove už dnes a zažite nezabudnuteľný pobyt v nádhernom prostredí.

Voľný čas v okolí Sojka resort

Sojka resort, vaša rodinná dovolenka na Liptove!

  • Raňajky

  • Parkovanie zdarma

  • Bazén a detský bazén

  • Wifi zdarma

Check-in je štandardne po 15:00. Check-out je pri hotelových izbách a apartmánoch do 11:00 a pri chatách do 10:00.

Pri check-ine potrebujeme doklady od všetkých dospelých osôb, ktoré sa u nás ubytujú.

Storno podmienky závisia od sezóny a termínu rezervácie. Konkrétne podmienky nájdete v rezervačnom systéme pri konkrétnom type ubytovania. Rezervačný systém označuje podmienky symbolom „i“.

Pre potrebné zmeny kontaktujte recepciu. Kontaktné údaje nájdete na našej webovej stránke.

Áno, v našom resorte radi privítame aj vašich domácich miláčikov za extra doplatok.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Pozrite si všetky ostatné typy ubytovania a termíny v Sojka resort.

Rodinná izba

plocha 23m²

pre 3 hostí

lôžok 2

Rodinná izba

plocha 23m²

pre 3 hostí

lôžok 2