plocha 57m²

pre 4 hostí

lôžok 3

Apartmán s terasou a kuchyňou, pohodlné ubytovanie v Liptove

Apartmán s terasou v Sojka resort je ideálnym ubytovaním pre rodiny s deťmi alebo partie priateľov. Rodinné apartmány majú vlastný kuchynský kút, kde si môžete pripraviť vlastné pokrmy. Kuchynský kút obsahuje všetok kuchynský riad a potrebné veci na varenie. Dve samostatné spálne, jednu s manželskou posteľou a druhá s dvoma jednolôžkovými posteľami, a obývačka s terasou poskytujú dostatok priestoru pre relax a oddych. Terasa s možnosťou grilovania je ideálnym miestom na trávenie voľného času s rodinou alebo priateľmi.

Okolie Sojka resortu ponúka množstvo aktivít pre celú rodinu. V lete si môžete užiť turistiku, cyklistiku, rafting či kúpanie v Aquaparku Tatralandia. V zime si tu môžete zalyžovať v lyžiarskych strediskách Jasná a Donovaly. Naše apartmány s terasou sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlné a cenovo dostupné ubytovanie v krásnom prostredí Liptova.

Sojka resort ponúka rôzne možnosti na trávenie voľného času. Môžete grilovať na terase, čo je ideálne pre rodinné večery. Deti si môžu užiť množstvo hier a zábavy v bezpečnom prostredí resortu alebo na detskom ihrisku, zatiaľ čo dospelí si môžu oddýchnuť na terase a vychutnať si krásne výhľady.

Ak hľadáte miesto, kde by ste mohli stráviť kvalitný čas s rodinou alebo priateľmi, apartmán s terasou v Sojka resort je tu pre vás. Naša ponuka apartmánov je ideálna pre všetkých, ktorí si chcú užiť komfort a krásy Liptova.

Voľný čas v okolí Sojka resort

Neváhajte a rezervujte si svoj apartmán s terasou ešte dnes a zažite jedinečnú dovolenku.

  • Řaňajky pri tomto type ubytovania si môžete dokúpiť ako doplnkovú služby pri vytváranií rezervácie alebo počas pobytu.

  • Parkovanie zdarma

  • Bazén a detsky bazén

  • Wifi zdarma

  • Kuchynský kút

Check-in je štandardne po 15:00. Check-out je pri hotelových izbách a apartmánoch do 11:00 a pri chatách do 10:00.

Pri check-ine potrebujeme doklady od všetkých dospelých osôb, ktoré sa u nás ubytujú.

Storno podmienky závisia od sezóny a termínu rezervácie. Konkrétne podmienky nájdete v rezervačnom systéme pri konkrétnom type ubytovania. Rezervačný systém označuje podmienky symbolom „i“.

Pre potrebné zmeny kontaktujte recepciu. Kontaktné údaje nájdete na našej webovej stránke.

Áno, v našom resorte radi privítame aj vašich domácich miláčikov za extra doplatok.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Pozrite si všetky ostatné typy ubytovania a termíny v Sojka resort.

Apartmán s terasou

plocha 57m²

pre 4 hostí

lôžok 3

Apartmán s terasou

plocha 57m²

pre 4 hostí

lôžok 3