Hotel Sojak resort

Ubytovanie v hotelových izbách

Hľadáte ideálne miesto pre váš pobyt na Liptove? Potom je náš hotel tou správnou voľbou! Ponúkame vám pohodlné ubytovanie v rôznych verziách hotelových izieb s nádherným výhľadom na okolitú prírodu.

Každý deň sa u nás zobudíte plní energie a života do nového dňa. Izby sú vybavené všetkým potrebným pre váš komfortný pobyt. Súčasťou pobytu sú raňajky formou bohatého bufetu, vstup do bazéna a detského bazéna.

Veľkou výhodou nášho hotela je jeho poloha. Nachádzame sa v priamom susedstve s reštauráciou a wellnesom, takže si u nás užijete skutočne kompletný servis.

Pre rodiny s deťmi je k dispozícii ohradený areál, kde sa deti môžu bezpečne hrať, zatiaľ čo vy si budete užívať oddych.

Ubytovanie v apartmánoch pre rodiny

Hľadáte ideálne ubytovanie pre rodinnú dovolenku? Potom sú naše apartmány s vlastnou terasou a kuchynkou tou správnou voľbou!

Priestranné a útulné apartmány ponúkajú dokonalé súkromie pre celú rodinu a zároveň dostatok priestoru na oddych a zábavu. Každý apartmán disponuje dvomi spálňami, obývačkou a kuchynkou. V jednej spálni sa nachádza pohodlná manželská posteľ a v druhej dve praktické jednolôžkové postele. Samozrejmosťou je kúpeľňa a toaleta.

Vďaka vlastnej terase si môžete vychutnať rannú kávu s výhľadom na okolitú prírodu alebo grilovačku s priateľmi a rodinou. Deti sa zase potešia voľnému pohybu v exteriéri, kde sa môžu bezpečne hrať a spoznávať nových kamarátov.

Apartmány sú ideálne situované v pokojnej lokalite, v blízkosti centra mesta a turistických atrakcií. Vďaka tomu si môžete naplno vychutnať krásy nášho Liptovského regiónu a zároveň sa po náročnom dni v pohodlí ubytovať.

Rezervujte si ubytovanie už dnes a zažite nezabudnuteľnú dovolenku s vašimi blízkymi!

Apartmán s terasou a kucňou pre rodiny a partie priateľov. Sojka resort, Liptov, relax, oddych, ubytovanie.
Chata s terasou a krbom Johan pre rodiny alebo partie priateľov. Sojka resort, Liptov, ubytovanie, oddych, relax.

Ubytovanie v chatách

Hľadáte súkromné ubytovanie v Liptove, kde si oddýchne celá rodina a zažije nezabudnuteľnú dovolenku? Potom sú pre vás chaty v Sojka resort tou správnou voľbou!

Užite si rána s úchvatným výhľadom na okolitú prírodu, pretože naše útulné chaty sa nachádzajú na okraji dediny, v lone liptovskej prírody. Všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt, máte dostupné pešou chôdzou do 5 minút. V Sojka resort nájdete kompletné vybavenie pre deti aj dospelých.

Vďaka vlastnej terase si môžete vychutnať rannú kávu s výhľadom do okolia alebo grilovačku s priateľmi a rodinou. Deti sa zase potešia voľnému pohybu v exteriéri, kde sa môžu bezpečne hrať na detskom ihrisku alebo bazéne.

Chaty sú ideálne situované v pokojnej lokalite, v blízkosti centra mesta a turistických atrakcií. Vďaka tomu si môžete naplno vychutnať krásy nášho Liptovského regiónu a zároveň sa po náročnom dni v pohodlí ubytovať.

Ubytovanie v kempingu pre karavany

Hľadáte ideálne miesto pre letnú dovolenku v karavane? Potom neváhajte a navštívte Sojka resort, najlepší a najunikátnejší karavanový kemping v srdci Liptova! Ubytovanie v kempingu v Sojka resorte vám ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt:

  • prístup k elektrine a vode priamo na parkovacom mieste,
  • bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom areáli kempingu,
  • bohaté možnosti aktivít v okolí kempingu, ako napríklad turistika, cyklistika, rybolov a vodné športy,
  • príjemné posedenie v reštaurácii s chutnou kuchyňou,
  • relax vo wellness centre s bazénom, saunou a vírivkou,
  • zábava pre celú rodinu na multifunkčnom ihrisku a detských ihriskách.

Vďaka svojej polohe v srdci Liptova je Sojka resort ideálnym východiskovým bodom pre výlety do okolitých turistických destinácií, ako napríklad Demänovská jaskyňa, Jasná, Chočské vrchy a ďalšie.

Rezervujte si kemping pre karavany v Sojka resorte už dnes a zažite nezabudnuteľnú dovolenku plnú zážitkov!

Camping pre karavany v Sojka resort, Liptov.