Hľadáte ideálne miesto pre firemné akcie na Liptove? Sojka resort vám ponúka kompletné konferenčné služby v moderných priestoroch. Spojte prácu s oddychom a zažite nezabudnuteľné momenty.

2 konferenčné miestnosti s moderným vybavením pre rôzne typy podujatí: školenia, workshopy, konferencie a iné. Konferenčná miestnosť pre 65 osôb s dataprojektorom, plátnom, TV, flipchartom, ozvučením a internetom. Salónik pre 15 osôb s flipchartom, TV a internetom.

Okrem moderného vybavenia: ubytovanie, stravovanie, wellness, šport a výlety.

Mladý kolegovia si užívajú firemný večierok v Sojka resort

Firemný večierok

Plánujete firemný večierok? V Sojka resort zažijete neopakovateľnú atmosféru v malebnej prírode Liptova. U nás nájdete všetko, čo k dokonalému večierku patrí. Skvelé jedlo, výborné vlastné pivo, rôzne typy ubytovaní a wellness počas celého roka. Strávte príjemné posedenie v reštaurácii alebo v kongresovej miestnosti. Váš večierok zorganizujeme podľa vašich prianí.

Mladý kolegovia si užívajú helloweensky firemný večierok v Sojka resort

Tematický večierok

Vytvorte si nezabudnuteľné zážitky tematickým večierkom. Zabavte sa prezlečením do kostýmov a vytvorte si svoju tematickú party. Halloween, Hawaii party, Retro party? Voľba je len na vás. Spoločenské eventy a vianočné večierky sú dôležitou firemnou udalosťou. Sú neopakovateľné, spevňujú kolektív, zanechávajú pozitívne emócie a jedinečné spomienky.

Mladý kolegovia si užívajú Vianočný firemný večierok v Sojka resort

Vianočný večierok

Príjemné posedenie v našej reštaurácii pri tradičnej kapustnici alebo zábavná mikulášska party s hudbou, drinkami a darčekmi. Vianočné menu s tradičnými jedlami, vianočný punč, varené víno, alebo miešané kokteily, hudobná kapela, Secret Santa, sprievodný či iný program podľa želania. Zorganizujeme vám vianočný event na mieru podľa vašich požiadaviek.