Drevenica v Sojka resort, Liptov.

Chaty v Sojka resort ponúkajú všetko, čo budete potrebovať

Hľadáte súkromné ubytovanie v Liptove, kde si oddýchne celá rodina a zažije nezabudnuteľnú dovolenku? Potom sú pre vás chaty v Sojka resort tou správnou voľbou!

Užite si rána s úchvatným výhľadom na okolitú prírodu, pretože naše útulné chaty sa nachádzajú na okraji dediny, v lone liptovskej prírody. Všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt, máte dostupné pešou chôdzou do 5 minút. V Sojka resort nájdete kompletné vybavenie pre deti aj dospelých.

Ideálne miesto na oddych a relax pre všetkých

Partia mladých ľudí s dáva chladené pivo na terase drevenice v Sojka resort

Skupinu priateľov

Chaty v Sojka Resort ponúkajú dostatok priestoru pre pohodlný pobyt aj pre väčšie skupiny priateľov. V bare a reštaurácii rezortu si môžete vychutnať výborné jedlo a drinky a spoločne sa zabaviť.

Rodičia s deťmi si užívajú grilovanie na vonkajšom grile drevenice v Sojka resort

Rodiny s deťmi

Naše chaty sú vybavené všetkým, čo potrebujete pre pohodlný pobyt s deťmi. V areáli rezortu sa nachádza detské ihrisko s klasickými preliezačkami, hojdačkami a pieskoviskom a oveľa viac.

Mladý ľudia sa prechádzajú v prírode malebného Liptova v blízkosti drevenice v Sojka resort

Milovníkov prírody

Liptov ponúka nespočetné možnosti na turistiku, cyklistiku, rybolov, rafting a omnoho viac. V okolí rezortu sa nachádza aj aquapark Tatralandia a Liptovská Mara, kde sa zabaví celá rodina.

Vonkajší bazén v areály Sojka resert

Vonkajší bazén

V našom resorte nájdete osvieženie v bazéne počas horúcich letných dní. Liptov ponúka vodné radovánky a ďalšie aktivity pre každého. Okolie rezortu je ideálne pre rodiny s deťmi.

Užite si Liptov so Sojka resort

Chaty ponúkajú moderné zariadenie s krásnym dreveným nábytkom, ktorý dotvára príjemnú atmosféru a navodzuje pocit domova. Izby sú priestranné a svetlé, ideálne pre rodinný relax a príjemné posedenie s priateľmi.

V Sojka resort nájdete všetko, čo potrebujete pre dokonalú dovolenku v Liptove: súkromie, komfort, zábavu a relax v krásnom prostredí prírody.

Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt v chate v Sojka resort už dnes!

Zasnežená drevenica v Sojka resort, Liptov.