Ubytovanie v hotely na Liptove - Sojka resort

Hotel v Sojka Resort, váš raj oddychu v srdci prírody

Hľadáte ideálne miesto na relax a načerpanie energie? Potom je Sojka Resort tou správnou voľbou pre vás! Ponúkame vám komfortné ubytovanie v moderných izbách s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. U nás sa zobudíte s úsmevom na tvári a s pocitom, že ste pripravení na nový deň plný zážitkov.

V Sojka Resort si môžete vybrať z rôznych kategórií izieb, ktoré uspokoja potreby aj tých najnáročnejších klientov. Či už preferujete útulnú izbu pre dvoch, priestranný apartmán pre celú rodinu, alebo luxusnú vilu s vlastným bazénom, u nás si určite nájdete to pravé.

Ideálne miesto na oddych a relax pre všetkých

Partia mladých ľudí s dáva chladené pivo na terase drevenice v Sojka resort

Skupinu priateľov

Hotelové izby v Sojka Resort ponúkajú dostatok priestoru pre pohodlný pobyt aj pre väčšie skupiny priateľov. V bare a reštaurácii rezortu si môžete vychutnať výborné jedlo a drinky a spoločne sa zabaviť.

Dievčatko na šmýkalke v Sojka resort, Liptov. Detské ihrisko, pieskovisko, minigolf.

Rodiny s deťmi

Naše hotelové izby sú vybavené všetkým, čo potrebujete pre pohodlný pobyt s deťmi. V areáli rezortu sa nachádza detské ihrisko s klasickými preliezačkami, hojdačkami a pieskoviskom, lanové centrum pre staršie deti a minigolf pre celú rodinu.

Mladý ľudia sa prechádzajú v prírode malebného Liptova v blízkosti drevenice v Sojka resort

Milovníkov prírody

Liptov ponúka nespočetné možnosti na turistiku, cyklistiku, rybolov, rafting a mnoho ďalších aktivít. V okolí rezortu sa nachádza aj aquapark Tatralandia a Liptovská Mara, kde sa zabaví celá rodina.

Dokonalá lokalita pre relax aj zábavu

Sojka Resort sa nachádza v malebnej obci obklopenej zeleňou, ďaleko od ruchu veľkomesta. Vďaka priamemu susedstvu s reštauráciou a wellness centrom budete mať všetko po ruke a nemusíte sa o nič starať.

Pre deti je pripravený ohradený areál s preliezkami a hojdačkami, kde sa môžu bezpečne hrať a spoznávať nových kamarátov. V okolí hotela sa nachádza aj množstvo turistických chodníkov a cyklotrás, ktoré lákajú na výlety a k objavovaniu krás prírody.

Rezervujte si pobyt online alebo nás kontaktujte telefonicky. Tešíme sa na vašu návštevu!

Apartmán s terasou a kucňou pre rodiny a partie priateľov. Sojka resort, Liptov, relax, oddych, ubytovanie.