Teambuildingy

„TEAMBUILDINGY, KONGRESY A ŠKOLENIA V SOJKA RESORT“

Stvorené pre Váš teambuilding

Hotel a Drevenice sa nachádzajú v strede liptovského regiónu, ukryté v tichu dedinky Malatíny.

Teambuilding v srdci Liptova je tým pravým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú únik od pracovného zhonu a zároveň by si chceli spolu s kolegami užiť poriadny kus zábavy, hier, športu a relaxu. Priamo v areáli nájdete mnoho možností pre firemné hry. V prípade, že sa vydáte spoznať liptovský región, odporučíme vám program podľa vašich preferencií, ktorý určite naplní vaše očakávania.

Sojka resort Vám ponúka jedinečné ubytovanie podľa Vašich preferencií. Vybrať si môžete z ubytovania v hoteli, apartmánoch a v dreveniciach. Súčasťou sojka resortu je aj karavanový camping.

IMG_9988-scaled

Wellness

Po náročnom dni si oddýchnite v našom wellnese
IMG_8329-scaled

Reštaurácia

Tradičné jedlá a výborné špeciality v našej reštaurácii.
pivo1-scaled

Sojka pivo

Ochutnajte u nás naše vlastné belgické Sojka pivo.
Dizajn bez názvu - 2023-08-24T142303.452

Ubytovanie

Resort disponuje niekoľkými typmi ubytovania.

Zabezpečíme Vám teambulding plný zážitkov

U nás si s ničím nemusíte robiť starosti. Máme pre Vás všetko, čo k ničím nerušenému teambuildingu potrebujete.

Aquazorbing

Aquazorbing umožňuje voľný pohyb po vode, pri ktorom zostanete suchý. Vojdete do špeciálnej zorb gule pre aquazorbing. Guľa sa s Vami nafúkne a uzavrie.

Jednorázový pobyt v guli je maximálne 30 minút, pri firemných akciách čas obmedzíme na 5 - 10 minút.

Jazda na štvorkolkách

Jazda na terénnych štvorkolkách je spestrením v letnej i zimnej sezóne.
Ovládanie štvorkolky s automatickou prevodovkou je jednoduché a dá sa na nej perfektne vyblázniť.

Štvorkolky majú svoje čaro pri jazde samostatne, ako aj pri jazde v menšej alebo väčšej skupine.

Zorbing futbal

Navlečiete sa do nafukovacej body zorb gule (body zorb ball) a môžete behať, skákať, gúľať sa, robiť premety, bezpečne padať, prechádzať prekážkovú dráhu a vzájomne sa zrážať v rôznych hrách.

Dôležitá je obratnosť a šikovnosť, nie fyzická sila a zručnosti pri "bežnom" futbale.

Paintball

Paintball je strategická, dynamická a adrenalínová športová aktivita jednotlivcov a skupín bojujúcich proti sebe.

Hráči majú možnosť v hre ukázať svoje fyzické zdatnosti, pohotovosť, šikovnosť, tímové a taktické myslenie.

E-bikom po Liptove

Liptov má veľa cyklistických trás, ideálne pre trekové a horské bicykle. Radi Vám poradíme, ktoré cyklotrasy si vybrať priamo z nášho rezortu.

Prineste si vlastný bicykel alebo si vypožičajte bicykle na našej recepcii.

Lukostreľba

Na Vašom podujatí je možné lukostreľbu organizovať ako bežnú streľbu na terč alebo ako lukostrelecké preteky, pri ktorých si môžu účastníci porovnať presnosť streľby medzi sebou.

Na priebeh lukostreľby dozerajú inštruktori, ktorí Vám vysvetlia techniku streľby a dohliadajú na bezpečnosť.

Aerotrim

Aerotrim je trenažér pre letcov a kozmonautov, simuluje stav beztiaže. Pozostáva zo stabilnej nosnej konštrukcie a troch nezávislých kruhov, ktoré sa môžu otáčať v rôznych smeroch (osiach pohybu).

Človek je pripútaný vo vnútornom kruhu aerotrimu, naši inštruktori kruhy postupne ručne roztočia a pohybom v rôznych osiach v priestore sa dostavia skutočne netradičné pocity.

Bludisko

Svoju orientáciu a logické myslenie si môžete preveriť prejdením bludiska v životnej veľkosti. Bludisko pozostáva zo 100 miestností. Pri tejto atrakcii je potrebné v čo najkratšom časovom limite nájsť spomedzi slepých uličiek a falošných odbočiek jedinú správnu cestu von.

Členovia tímu postupne hľadajú jednotlivé písmenká, ukryté na rôznych miestach v bludisku, z ktorých nakoniec zložia výsledný slogan.

Okuliare opitosti

Jedná sa o špeciálne okuliare, ktoré simulujú stav opitosti - zhoršenie zraku, zníženie pozornosti, spomalenie reakčného času, zmätenie... Po nasadení okuliarov na Vás čakajú rôzne aktivity - prejdenie pomedzi kuželky alebo prekážkovej dráhy, zdvihnutie predmetov zo zeme...

Môžete si na vlastnej koži v triezvom stave vyskúšať, aké náročné je vykonávať jednoduché činnosti "pod vplyvom alkoholu".

Konštrukčná lezecká stena

Lezie sa na rovnej stene (bez previsov) strednej obťiažnosti. Výška steny je 7 metrov. Lezecká stena je vhodná aj pre začiatočníkov. Vyskúšať si môžete voľné lezenie alebo pokročilí lezci lezenie na čas.

Správnu techniku Vám pred aj počas lezenia pomáhajú zvládať naši inštruktori.

Alpské disciplíny

Alpské disciplíny tvoria 3 aktivity - pílenie a rúbanie dreva a zatĺkanie klincov. V prvom kroku tím spoločne odpíli klát dreva. Následne tento klát rozrúbe člen tímu minimálne na 3 časti drevorubačskou sekerou.

V poslednom kroku je potrebné zatĺcť klinec pomocou špeciálne upraveného "bezpečnostného" kladiva. Tímu sa meria celkový čas.

Ako by mohol vyzerať Váš event?


    Registration

    Forgotten Password?