O Sojke

“ VITAJTE V SOJKA RESORTE V MALATÍNACH“

Sojka Resort


Hotel a Drevenice sa nachádzajú v strede liptovského regiónu, ukryté v tichu dedinky Malatíny.

Región Liptov sa nie náhodou volá najkrajším regiónom Slovenska.

Sojka nie je ten druh hotela, aký by ste očakávali. Pozostáva z viacerých budov v tradičnom štýle, ktoré sú citlivo umiestnené v pekne upravenej záhrade.
V resorte máte všetko dostupné pešo.

Miesto, kde si naozaj odpočiniete a kde sa od prvého momentu cítite ako doma.

Sme baby friendly a Vaše deti sa u nás zaručene nudiť nebudú. Postaráme sa o to, aby ste si z dovolenky u nás zobrali čo najviac zážitkov.

Voľný čas

Vychutnajte si voľný čas a oddýchnite si.

Reštaurácia

Tradičné jedlá a výborné špeciality.

Sojka pivo

Môžeme sa pochváliť vlastným Sojka pivom .

Viac info

Pre deti

Sme baby friendly resort a záleží nám na najmenších.

Rodina Vanfleteren Vás víta v srdci Liptova

Po strávení dovolenky v Malatínach budete vedieť, čo vám Slovensko môže ponúknuť.

Všetko sa to začalo v roku 2003, keď Belgičan Gerdi prišiel na Liptov a hneď na prvý pohľad sa do tohto regiónu zamiloval. Povedal si, že tu krásu musí ukázať aj iným, hlavne svojím krajanom z Belgicka.

Netrvalo dlho a rozhodol sa postaviť malý hotelík v tichej dedinke Malatíny. Z malého hotelíku sa postupne stál resort, ktorý ponúka rôzne typy ubytovania. Hotel, apartmány, drevenice, camping so všetkými atrakciami hneď za „rohom“. 

Užite si dovolenku

Sojka resort je miesto, kde je všetko

V prírode

Priamy dotyk s prírodou. Sojka resort sa nachádza v prekrásnej, ešte nedotknutej prírode Liptova. Región je obklopený najvyššími vrcholmi krajiny, jazerami a stovkami turistických trás.

Free Wifi

Buďte online aj u nás a zdieľajte svoje zážitky. U nás máte pripojenie zadarmo. Vyžiadajte si heslo na recepcii.

Rodiny

Náš resort je vyhľadávaný rodinami, práve kvôli jeho polohe a možnostiam. V sojka resorte máte program pre celú rodinu.

Recenzie

Čo o nas hovoria naši zákazníci

Ďakujem za skvelý zážitok a veľmi príjemný oddych. Apartmán Solisko bol skvelý – veľká izba aj posteľ, pohodlný gauč, výborne fungovala aj wifi, čo nebýva bežne v iných rezortoch. Dobrá poloha – úplne ticho na mieste a autom 10minút do atrakcií v okolí Bešeňová, Kvačianska dolina, Liptovská Mara, hodinu do Tatier a hodinu a pol do Zakopaného. Večerné zaplávanie si v bazéne a vyhrievaná podlaha predstavovali dokonalý reset. Ale najviac ďakujem pánovi kuchárovi, jedlá boli viac než skvelé. Dlho som si tak dobre nepochutil. A tiež veľmi príjemný personál.😉👍✌️

Rudolf Sivý

Určite odporúčame pobyt v Sojka resort! Kvalitná strava a belgické pivo, bohaté raňajky, skvelý wellness a neposlednom rade úžasný personál. Prídeme opäť.

Jarka Geletková

Príjemné tiché kľudné prostredie. Rôzne typy izieb, chatiek či apartmánov. Saunový svet, plavecký a aj detský bazén. Za nás súper a po blízku je tu toho veľa čim sa dá pokochať.

Dušan Bobko