Pre firmy

„TEAMBUILDINGY, KONGRESY A ŠKOLENIA V SOJKA RESORT“

Stvorené pre firmy

Hotel a Drevenice sa nachádzajú v strede liptovského regiónu, ukryté v tichu dedinky Malatíny.

Hotel Sojka nie je ten druh hotela, aký by ste očakávali. Pozostáva z viacerých budov v tradičnom štýle, ktoré sú citlivo umiestnené v pekne upravenej záhrade. Miesto, kde si naozaj odpočiniete a kde sa od prvého momentu cítite ako doma.

Sojka resort je stvorený pre firmy. Máte tu všetko čo potrebujete pre kolegov v jednom areáli. U nás si poskladáte svoj firemný event podľa svojich predstáv.

Dizajn bez názvu - 2023-08-24T130554.518

Teambuildingy

Teambuilding v srdci Liptova je tým pravým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú únik od pracovného zhonu a zároveň by si chceli spolu s kolegami užiť poriadny kus zábavy, hier, športu a relaxu.
Young businesswoman and her male and female colleagues smiling, sitting and watching presentation in conference room

Konferencie a školenia

Naše priestory sú vhodné pre školenia, firemné stretnutia, konferencie, a pod. K dispozícii máme konferenčnú miestnosť s moderným vybavením.
Dizajn bez názvu - 2023-08-25T145156.675

Family Days

Náš resort je stvorený pre rodiny s deťmi. Spoznajte rodiny Vašich kolegov a vytvorte si s nami nezabudnuteľný FAMILY days vo firme.
Dizajn bez názvu - 2023-08-25T134300.895

Firemné večierky

Zorganizujte svoj firemný event v najkrajšom regióne na Slovensku, v malebnej prírode Liptova v Malatínach.

Všetko, čo pre firmy potrebujete

Konferenčná miestnosť

K dispozícii máme konferenčnú miestnosť s moderným vybavením vhodnú pre školenia, firemné stretnutia, konferencie a pod.

Konferenčná miestnosť má rozmery 9,5 m x 7,5 m s max. kapacitou 65 osôb.

V miestnosti je možné pripraviť bufetový stôl na občerstvenie.

Ubytovanie

Hotel & Drevenice sa nachádzajú v strede liptovského regiónu, ukryté v tichu dedinky Malatíny.

V Sojka resort Vám vieme ponúknuť rôzne alternatívy ubytovania. Možnosť ubytovania v hotelových izbách, dreveniciach alebo apartmánoch.

Wellness

Súčasťou areálu je wellness, ktorý poslúži na relax a načerpanie energie. Náš wellness je priestranný, disponuje 4 druhmi sáun, vírivkou, odpočívacou miestnosťou. K dispozícii je aj vnútorný bazén. Wellness poskytuje aj rôzne druhy masáží.

Teambuilding

Teambuilding v srdci Liptova je tým pravým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú únik od pracovného zhonu a zároveň by si chceli spolu s kolegami užiť poriadny kus zábavy, hier, športu a relaxu. Priamo v areáli nájdete mnoho možností pre firemné hry. V prípade, že sa vydáte spoznať liptovský región, odporučíme vám program podľa vašich preferencií, ktorý určite naplní vaše očakávania.

E-bikom po Liptove

Liptov má veľa cyklistických trás, ideálne pre trekové a horské bicykle. Radi Vám poradíme, ktoré cyklotrasy si vybrať priamo z nášho rezortu. Prineste si vlastný alebo si vypožičajte bicykle na našej recepcii.

Cenník

Prenájom kongresových priestorov s ubytovaním:

Kongresová sála 9,5 x 7,5m od 80,00€/deň

Prenájom kongresových priestorov bez ubytovania:

Kongresová sála 9,5 x 7,5m od 80,00€/deň

Cena zahŕňa aj technické vybavenie (dataprojektor, wifi, ozvučenie, flipchart).

Registration

Forgotten Password?