Konferenčná miestnosť
K dispozícii máme konferenčnú miestnosť s moderným vybavením vhodné pre školenia, firemné stretnutia, konferencie, a pod.
Konferenčná miestnosť má rozmery 9,5 m x 7,5 m, max. kapacita 65 osôb.
V miestnosti je možné pripraviť bufetový stôl na občerstvenie
Ubytovanie
V sojka resort Vám vieme ponúknuť rôzne alternatívy ubytovania. Možnosť ubytovania v hotelových izbách, dreveniciach alebo apartmánoch.
Wellness
Súčasťou areálu je wellness, ktorý poslúži na relax a načerpanie energie. Náš wellness je priestranný, disponuje 4 druhmi sáun, vírivkou, odpočívacou miestnosťou. K dispozícii je aj vnútorný bazén. Wellness poskytuje aj rôzne druhy masáží.
Teambuilding
Teambuilding v srdci Liptova je tým pravým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú únik od pracovného zhonu a zároveň by si chceli spolu s kolegami užiť poriadny kus zábavy, hier, športu a relaxu. Priamo v areáli nájdete mnoho možností pre firemné hry. V prípade, že sa vydáte spoznať liptovský región, odporučíme vám program podľa vašich preferencií, ktorý určite naplní vaše očakávania. 
E-bikom po Liptove
Liptov má veľa cyklistických trás, ideálne pre trekové a horské bicykle. Radi Vám poradíme, ktoré cyklotrasy si vybrať priamo z nášho rezortu. Prineste si vlastný alebo si vypožičajte bicykle na našej recepcii. 
Cenník
Prenájom kongresových priestorov
             s ubytovaním od 80,00€/deň
             bez ubytovania od 120,00€/deň
Cena zahŕňa aj technické vybavenie (dataprojektor, flipchart, ozvučenie, WiFi)