Hudobný víkend na Sojke

„ZISTITE VÝHODY BALÍKA“

Zažite jedinečný víkend plný hudby
a tradícií na Liptove!

 

Sojka Resort oslavuje 20 rokov svojej existencie a vy ste pozvaní na grandióznu „Hudobnú veselicu na Liptove“. Pridajte sa k nám cez víkend 19.04. – 21.04.2024 na oslavu plnú živej hudby, tradičnej gastronómie a nezabudnuteľnej atmosféry.

Príďte si vychutnať hudobný program, ktorý je srdcom našej Hudobnej veselice

 

Hudobný večer s Mirom Balogom

Prvý večer si nenechajte ujsť neuveriteľný hudobný zážitok s huslistom – Miroslavom Balogom. Ohromí vás svojou majstrovskou technikou a vášnivým prejavom. Príďte si vychutnať nezabudnuteľný prejav a melódie, ktoré vám zaručene zostanú v pamäti ešte dlho po skončení večera.

Konanie: 19.04.2024 o 20.30 v Reštaurácii Sojka

Vstup: Zdarma

Acapella vystúpenie „Close Harmony Friends“

V sobotňajší večer si vychutnajte stálicu slovenskej a’cappella scény „Close Harmony Friends“. Predstavia sa vám so svojim pestrým repertoárom. Spolupracovali aj s takými zvučnými menami slovenskej hudobnej scény ako sú Desmod, Peter Lipa, Jana Kocianová a ďalší, či so svetovou hviezdou Bobbym McFerrinom. Príďte sa o ich umeleckých kvalitách presvedčiť osobne a odneste si nezabudnuteľný hudobný zážitok!

Konanie: 20.04.2024 o 20.30 v Reštaurácii Sojka

Vstup: Zdarma

Objavte Zázrak Flámskeho Folklóru: Tance, Legendy a Remeslá

V sobotu vás čaká aj vystúpenie flámskeho folklóru, ktorý predstavuje kultúrne bohatstvo, ktoré odráža ducha a tradície tohto malebného belgického regiónu. V jeho centre stojí pestrosť tancov, hudby a príbehov, ktoré prenikajú každým aspektom flámskeho života. Ponorte sa s nami do belgickej kultúry prostredníctvom autentického folklórneho vystúpenia.

 

Konanie: 20.04.2024 o 15.00 v Reštaurácii Sojka

Vstup: Zdarma

Máte záujem o Hudobný víkend na Sojke? Kontaktujte nás.


    Registration

    Forgotten Password?